Plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy

Nabízíme širokou paletu plovoucích podlah pro váš domov i komerční prostory. Plovoucí podlahy jsou jedny z nejvyužívanějších podlah v českých domácnostech. Jsou oblíbené pro svoji snadnou údržbu a vysokou odolnost. V nabídce máme laminátové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy a marmoleum.

Laminátové podlahy

Při výběru laminátové podlahy vám doporučíme vhodnou užitnou třídu. Jiný laminát je vhodný do obývacích pokojů, jiný typ zase najde využití v obchodech nebo kancelářích. Doporučujeme vám nezapomenout na izolaci kročejového a prostorového hluku. Laminátové plovoucí podlahy jsou odolné proti poškrábání a nekloužou.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy se vyrábí z různých druhů dřevin. Používají se jak běžné domáci dřeviny, tak méně obvyklé exotické dřeviny. Dřevěné podlahy nejsou vhodné do vlhkých místností a do prostor s vysokým zatížením. Naopak vyniknou v obývacích pokojích, ložnicích či pracovnách.

Vinylové podlahy

V současné době jsou vinylové podlahy velmi oblíbené. Vinylovou podlahu lze položit do všech místností, včetně koupelny a kuchyně. Nevadí ji totiž vlhkost a dobře se udržuje běžnými čisticími prostředky. Výhodou vinylové podlahy je také možnost kombinace s podlahovým vytápěním.

Vinylové podlahy jsou velmi praktické a zároveň nabízí velké množství vzorů. Na první pohled tak může vaše podlaha vypadat jako dlážděná, z mramoru, kamene nebo ze dřeva. Na dotek působí teple a neklouže.

Marmoleum

Jako marmoleum se označují linoleové podlahy, které jsou vyrobeny ze směsi různých čistě přírodních surovin. Podlaha marmoleum má dlouhou životnost a hovoří se o její přirozené schopnosti odpuzovat bakterie. Je ideální pro alergiky a každého, kdo doma dbá na perfektní úklid. Marmoleum je možné snadno udržovat i na sucho bez nutnosti použití drahých čisticích prostředků. Velkou výhodou marmolea je jeho vysoká odolnost.

Potřebujete novou podlahu? Pak nás kontaktuje se svoji poptávkou, rádi vám uděláme nabídku.