Kuchyně na zakázku, moderní kuchyně na míru

Vyrábíme moderní kuchyně na zakázku. Vyrábíme kuchyně na míru, precizně navržené do prostoru, s důrazem na funkčnost a styl zákazníků. Klademe důraz na kvalitní řemeslné zpracování a výběr kvalitních materiálů. Naše vybavení nám umožňuje vyrábět ty nejnáročnější kuchyně a v požadovaném termínu.

Běžné sektorové kuchyně neumožňují využít prostor místnosti efektivně. Zpravidla se vždy jedná o kompromis mezi přáním zákazníka a tím, co nabízí sektorové řešení. Pokud si zvolíte kuchyň vyrobenou na zakázku, nemusíte ustupovat ze svých požadavků. Při výrobě kuchyně se zákazníkem konzultujeme návrh tak, aby bylo dodrženo logické a uživatelsky nejvhodnější rozmístění spotřebičů, dřezu, skříněk a pracovní plochy. V kuchyni rodina tráví mnoho času a vyplatí se věnovat návrhu dostatek pozornosti.

Moderní kuchyně pro každý, i atypický prostor

Veselé barvy a moderní materiály udělají i z té nejmenší kuchyně příjemné místo, kde hospodyňka ráda tráví čas. Není ale vždy snadné do malého prostoru naplánovat skříňky tak, aby schovaly vše, co moderní kuchyně potřebuje. Kuchařka se chce při vaření po kuchyni pohybovat s lehkostí, na vše musí pohodlně dosáhnout. My máme s výrobou kuchyní na zakázku dlouholeté zkušenosti. Spolupracujeme s několika architekty, proto vždy najdeme řešení i pro komplikované interiéry.

Jako jedni z prvních nabízíme imitace betonových povrchů (litý pohledový beton) na našich kuchyních. Designové kuchyně opatřené italskou stěrkovou imitací živého betonu jsou velmi žádaným prvkem moderního interiéru. Spolu s výjimečným designem kuchyňských spotřebičů De Dietrich, Brandt a Blomberg tvoří kompaktní celek moderní designové kuchyně.

Co od nás můžete očekávat:

  • návrh kuchyně podle přání i těch nejnáročnějších klientů,
  • důraz na kvalitu zpracování, funkčnost a prostorový komfort,
  • řešení komplikovaných atypických prostor.

Odborná montáž kuchyně na míru

Odborná montáž kuchyně je stejně důležitá, jako její samotná výroba. Kuchyni vždy odborně sestavíme, namontujeme, a to včetně zapojení spotřebičů. Na námi vyrobené a namontované kuchyně poskytujeme záruku a samozřejmě provádíme jejich servis.

Cena kuchyně na zakázku

Cenové kalkulace a návrhy kuchyní nabízíme zdarma a nezávazně. Spolupracujeme s několika architekty. Řešíme požadavky náročných zákazníků, pracujeme v atypických prostorech, navrhujeme kuchyně i do malých místností. Kontaktujte nás a uvidíte. Určitě se domluvíme.